از بین بردن چین و چروک های صورت

از بین بردن چین و چروک های صورت

در کلینیک پوست و مو رزیتا جوان سازی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک های صورت با بهترین و قطعی ترین روش های درمانی که شامل تزریق ژل، بوتاکس، چربی، هایفوتراپی و میکرودرم انجام می شود. چین و چروک ها عمدتا در نواحی از بدن که بیشتر در معرض مستقیم نور خورشید هستند مانند صورت، خطوط دور لب، گردن و پشت دست ها نمایان می شوند. با افزایش سن عضلات پوست صورت حالت کیسانی و ارتجاعی خود را بدلیل از دست دادن الاستین و فیبرهای کلاژن از دست می دهند. چین و چروک های صورت شامل خط لبخند، چین و چروک های دور چشم، خط اخم، چین و چروک های پیشانی، چین های بین دوابرو و خطوط گوشه لب می شوند که به دو دسته سطحی ریز و چروک های عمیق تر تقسیم می شوند که می توانند ظاهر فرد را پیرتر از حالت عادی نمایش دهند و از زیبایی و جذابیت افراد بکاهند. در این مقاله به برخی از روش های جوانسازی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک های صورت اشاره شده است

از بین بردن چین و چروک صورت

تزریق ژل

تزریق ژل در کلینیک پوست و مو رزیتا توسط متخصص پوست انجام می شود. تزریق ژل یک روش کم تهاجمی برای جوان سازی پوست می باشد که در این کلینیک نوع ژل به گونه ای انتخاب می شود که کمترین عوارض را برای فرد داشته باشد. با توجه به انتظار فرد و نوع چین و چروک ها میزان تزریق ژل در صورت برای رفع و از بین بردن چین و چروک های صورت تعیین می شود. بلافاصله بعد از تزریق ژل که از موادی تهیه شده اند که با پوست فرد سازگار می باشد و مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند حجم از دست رفته به پوست باز می گردد چین هایی مانند خط اخم، خط لبخند و چین هایی که از کناره دو طرف بینی شروع شداه اند و تا گوشه دهان ادامه دارند از بین می روند و ظاهر فرد را زیباتر می سازند.

تزریق بوتاکس

در تزریق بوتاکس برای جوانسازی صورت و رفع چین و چروک از یک نوع سمی به نام بوتولینوم استفاده می شود که موجب فلج موقت عضلات می گردد در نتیجه این امر باعث می شود که عضلات توانایی حرکت خود را از دست بدهند و خطوطی که ناشی از فعالیت بیش از حد و انقباض عضلات بوده اند از بین بروند. پیشانی مناسب ترین جائی است که بوتاکس تزریق می شود با تزریق بوتاکس در این ناحیه خط اخم ( خطوط عمیقی که بینی دو ابرو ایجاد می شوند) و همچنین خطوط عمیق عرضی پیشانی از بین می روند. علاوه بر این خطوط تزریق بوتاکس در رفع خطوط ریز کنار چشم بسیار موثر می باشد.

تزریق چربی

برای از بین بردن و رفع چین و چروک پوست صورت افرادی خواستار تزریق چربی می باشند که نمی خواهند از ژل و بوتاکس برای تزریق در پوست خود استفاده کنند. برای تزریق چربی در صورت از نواحی مختلف بدن چربی ها گرفته می شوند و بعد از پاکسازی برای رفع چین و چروک در محل مورد نظر تزریق می شوند.

زیبایی و جوانی حق شماست .

برخی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو  رزیتا :

لیزر موهای زائد

لیزر Rf

لیفت صورت

کاشت مو

رفع چین و چروک

رینوپلاستی

میکرودرم ابریژن

کاشت مو و ابرو

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بیان تمامی سوالات خود در خصوص تزریق ژل، با شماره های زیر در میان بگذارید .

02122656305

02122660448

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر

مدیریت سایت کلینیک زیبایی ( تخصصی پوست و مو ) رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

چهار + هفت =