استحمام بعد از کاشت مو

استحمام بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو در کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا که با بهترین دستگاه ها و تکنیک های روز دنیا انجام می شود  باید مراقبت های لازم را که نقش بسیار موثری در نتیجه کاشت مو دارد برای برخورداری از بهترین نتیجه و عدم بروز مشکلات احتمالی ناشی از کاشت مو باید توسط هر فردی که کاشت مو انجام داده است رعایت شود زیرا رعایت این مراقبت ها باعث می شود دوره نقاهت زودتر به پایان برسد یکی از مراقبت های لازم بعد از کاشت مو نحوه استحمام بعد از کاشت مو می باشد که در این مقاله به این موضوع پرداخته می شود

استحمام بعد زا کاشت مو

در صورت امکان در روز جراحی یا قبل از آن حمام بروید تا نیاز نباشد در روزهای اول بعد از کاشت مو احتیاج به حمام رفتن داشته باشید. در هنگام استحمام بعد از کاشت مو باید در نظر داشته باشید که موهای پیوند زده بسیار ضعیف و حساس می باشند و شستشوی موهای که تازه کاشته شده به مراقبت ویژه ای نیاز دارد و به همین دلیل کمی دشوار می باشد. در هنگام استحمام بعد از کاشت مو باید دقت داشته باشید به هیچ عنوان به موهای کاشته شده دست نزنید و ان ها را ماساژ ندهید زیرا این موها بعد از پیوند بسیار حساس و ضعیف می باشد.

در هنگام استحمام اولیه بعد از کاشت مو از یک تکه ابر نرم آغشته شده به شامپوی بچه می توانید استفاده نمایید. در ابتدا توسط شامپو کف زیادی درست کنید و تکه ابر نرم را به ان آغشته کنید و به فاصله نزدیک به 4 یا 5 سانت، کف را به آرامی بروی موها بچکانید( از تماس مستقیم ابر با موهای کاشته شده اجتناب نمایید). در انتها سعی نمایید کف های سطح سر را با آب به آرامی پاک نمایید. در استحمام بعد از کاشت مو باید حتما دقت نمایید که به هیچ عنوان موها را تکان و یا ماساژ ندهید از برخورد دست و هرگونه وسیله دیگری در هنگام استحمام خودداری نمایید.

باید دقت نمایید در هنگام استحمام مو بعد از کاشت مو به هیچ عنوان زیر دوش مستقیم قرار نگیرید زیرا موهای کاشته شده بسیار ضعیف و حساس می باشند در نتیجه فشار آب می تواند برای موهای کاشته شده بسیار مضر باشد و موجب تحریک موهای کاشته شده شود.

در کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا کاشت مو به سه روش :

  • کاشت مو FIT
  • کاشت مو FUT
  • کاشت مو ترکیبی انجام می شود .

در این کلینیک زیبایی پوست و مو نه تنها کاشت مو بلکه کاشت ریش و کاشت ابرو نیز انجام می شود .

برخی دیگر از خدمات کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا :

کاشت ریش

کاشت ابرو

لیزر موهای زائد

تزریق بوتاکس

تزریق ژل

جوانسازی پوست

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

About the Author

ارسال پاسخ

4 × 2 =