بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست ؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک برای از بین بردن پف زیر چشم و یا افتادگی پلک استفاده می شود . بلفاروپلاستی که یک جراحی زیبایی است در کلینیک پوست و مو رزیتا با اخرین متد و تکنولوژی روز دنیا توسط متخصصین مجرب و با تجربه انجام می شود .

جراحی بلفارو پلاستی ( جراحی زیبایی پلک )  با برداشتن پوست اضافه و آویزان ناحیه پلک انجام می شود ، ایجاد برش های بسیار ظریف در این ناحیه  و تنظیم چربی های داخل پلک  از اقدامات حین جراحی بلفاروپلاستی است. برای جوان سازی این ناحیه مي توان دو پلک فوقانی را  با هم و پلک های تحتانی را با هم جراحي كرد  در واقع می توان قسمت بالا و پایین پلک را به صورت هم زمان جراحی نمود ،. عمل جراحی معمولا تحت بی حسی موضعی انجام می شود در برخی موارد نیز ممکن است نیاز به بی هوشی در بیمار وجود داشته باشد .

بلفاروپلاستی

مزایای بلفاروپلاستی :

  • بلفاروپلاستی باعث جوان سازی چشم و پلک ها می شود
  • بلفاروپلاستی مانع از افتادگی پلک خواهد شد
  • بلفاروپلاستی پوست اضافه ی اطراف چشم را حذف می کند
  • بهبود میدان دید فرد
  • افزایش اعتماد به نفس و زیبایی بیشتر در چشم ها
  • باقی ماندن نتیجه عمل برای سالهای طولانی ( ماندگاری بالای جراحی )

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ،  کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

16 − 7 =