تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل در صورت برای از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم، برطرف کردن و از بین بردن خط های عمیق لبخند که از کناره های بینی تا اطراف لب ایجاد شده است، برطرف کردن گودی زیرچشم و رفع چروک های بوجود آمده در اطراف لب بسیار کاربرد دارد. تزریق ژل در لبها در افرادی که لب های باریکی دارند و این امر موجب کاهش زیبایی و جذابیت آن ها گردیده است بسیار موثر می باشد. همچنین با استفاده از تزریق ژل می توان در افرادی که از ظاهر گونه های خود ناراضی می باشند و خواستار حجیم کردن و برجسته کرد گونه های خود می باشند فرم زیبایی داد.

انتخاب پزشک متبحر و با تجربه در نتیجه تزریق ژل بسیار موثر می باشد در کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو رزیتا تزریق ژل توسط مجربترین کادر پزشکی صورت می گیرد. کیلینک تخصصی پوست و مو رزیتا محیطی بسیار ایمن و بهداشتی می باشد که با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود

داشتن پوستی زیبا و جوان در تمامی افراد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد در نتیجه امروزه جوانسازی پوست بخصوص در زنان بسایر حائز اهمیت می باشد. برخی از چین و چروک هایی که بر اثر عواملی مانند افزایش سن و قرارگیری در معرض نور خورشید بروی پوست صورت ایجاد می شوند با پماد و کرم ها برطرف نمی شوند و برای از بین بردن این چین و چروک ها روش ها بسیاری مانند هایفوتراپی، تزریق بوتاکس و تزریق ژل عنوان شده است که با استفاده از این روش ها میتوان چین و چروک های موجود بروی پوست صورت را از بین برد و موجب زیبایی و شادابی پوست گردید.

نحوه تزریق ژل

با افزایش سن کلاژن و هیالورونیک موجود در پوست صورت که خاصیت کشسانی پوست را حفظ می کنند و عامل اصلی شادابی و جوان ماندن پوست هستند از بین می روند و در نتیجه موجب بوجود آمدن چین و چروک روی پوست می شوند که با استفاده از تزریق ژل می توان این چین و چروک های بوجود آمده را از بین برد.

تزریق ژل به صورت سرپایی و بدون بیهوشی با بی حسی موضعی انجام می شود. در این تزریق از سوزن های باریکی استفاده می شود و ژل و مواد پرکننده در ناحیه مورد نظر تزریق می شوند که این امر موجب می شود خطوط ریز درشت و چین و چروک های موجود بروی پوست صورت از بین بروند و هم سطح پوست شوند. پس از گذشت مدتی ژل و مواد پرکننده تزریق شده جذب بدن می شوند در نتیجه تاثیر گذاری آن ها به مرور زمان کمتر می شود و تزریق در صورت نیاز دومرتبه باید صورت گیرد.

مراقبت بعد از تزریق ژل

استفاده از کمپرس یخ در صورتی که پس از تزریق در ناحیه مورد نظر تورم و کبودی مشاهده شد توصیه می شود

تا احد امکان بهتر است به محلی که ژل در آن تزریق شده است دست زده نشود

پس از تزریق در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.

برخی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو  

لیزر موهای زائد

لیزر Rf

لیفت صورت

کاشت مو

رفع چین و چروک

تزریق ژل

رینوپلاستی

میکرودرم ابریژن

کاشت مو و ابرو

About the Author

ارسال پاسخ

بیست + یک =