تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد:

در این مقاله به تعداد جلسات لیزر موهای زائد می پردازیم و برخی از نکات لیزر موهای زائد را بیان می کنیم ، اگر از تیغ ، اپیلاسیون ، دستگاه اپیلیدی و مومک برای از بین بردن موهای زائد خسته شده اید ما جدیدترین روش از بین بردن موهای زائد که در کمترین زمان و بدون درد انجام می شود را بیان می کنیم .

لیزر موهای زائد :

لیزر موهای زائد مستقیما پیاز مو را تحت تاثیر قرار می دهد بنابراین پس از چند جلسه درمان موهای به شکل کامل و دائمی از بین می رود .

از آنجا که هر تار مو سه مرحله رشد می کند ، اما در زمان رشد موها و فاز فعال شدن آنها فقط یک سوم مو تحت تاثیر لیزر قرار می گیرد علت این امر فعال بودن مو در هر مقطعی است ، همین علت است که موهای تیره بیشتر در لیزر درمانی نتیجه بهتر می گیرند .

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در همه نوع پوست با هر نوعی بسیار موفق عمل کرده است .

کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا به بانوان باردار توصیه می کند ، پس از دوران بارداری به انجام لیزر موهای زائد بپردازند .

از مزیت بارز لیزر موهای زائد بدون درد و کم بودن زمان آن می باشد ، یکی دیگر از مزیت های لیزر موهای زائد نسبت به روش های قدیمی از بین بردن کامل موها پس از چند جلسه درمان می باشد .

تعداد جلسات لیزر موهای زائد:

فاصله تعداد جلسات لیزر بسته به جنس مو و نوع پوست متغیر است ، معمولا در کلینیک زیبایی رزیتا پس از 4 الی 6 جلسه کاهش شدید تعداد موها بر می خوریم .

در لیزرهای قدیمی 4 الی 8 جلسه برای حذف موهای زائد نیاز بود اما امروز با لیزر الکس سرد می توان تعداد جلسات لیزر موهای زائد را کاهش داد .

در لیزر الکس سرد به شکل قابل توجهی تعداد جلسات لیزر موهای زائد کاهش می یابد .

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود در خصوص جراحی بینی ،کاشت مو لیزر موهای زائد و سایر خدمات را باشماره ی زیر درمیان بگذارید .

02122656305

02122660448

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ، کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

سایر خدمات کلینیک زیبایی رزیتا شامل لیزر موهای زائد ، لیفت ابرو ، رینوپلاستی و کاشت مو و… است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی رزیتا

 

About the Author

ارسال پاسخ

20 − شانزده =