رعایت نکاتی پس از کاشت مو و ابرو

رعایت نکاتی پس از کاشت مو و ابرو

کاشت مو و ابرو یکی از تکنیک هایی می باشد که امروزه بسیار محبوبیت پیدا کرده اند که در کلینیک پوست و مو رزیتا با بهترین دستگاه های روز دنیا و جدید ترین تکنیک ها انجام می شوند. افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو و یا کم پشتی شده اند و این امر موجب کاهش زیبای، جذابیت و اعتماد بنفس ان ها گردیده است می توانند از تکنیک کاشت مو و ابرو استفاده نمایند.

در بسیاری از موارد بانوان از تاتو و سایر روشهای قدیمی خسته شده اند زیرا این روش ها ظاهره چهره را مصنوعی می کنند پس از مدتی چهره را تکراری و خسته کننده می کنند که با استفاده از کاشت ابرو می توانند به چهره خود حالت طبیعی تری بدهند. کاشت ابرو عملی بسیار ظریف و حساس می باشد که باید با مهارت و دقت بالایی انجام شود. در ابتدا در کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رزیتا با توجه به خواسته بیمار و ظاهر چهره و فرم صورت فرم ابروها توسط متخصصین کاشت موبا دقت بالا طراحی می شوند.

در این روش تعداد ابرو های کاشته شده بسته به انتظار و خواسته هر فرد و همچنین وضعیت ابرو متفاوت می باشد با توجه به این شرایط کاشت ابرو شامل کاشت ۵۰ تا ۴۰۰ فولیکول مو برای هر ابرو می باشد

کاشت مو توسط بهترین دکتر کاشت مو در تهران  به سه روش کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش  FIT و کاشت مو به روش ترکیبی با تجربه و دقت بالا توسط متخصصین کاشت مو انجام می شود که بهترین نتیجه را برای هر فردی که از ظاهر طاس و کم پشت موهای خود ناراضی می باشد و این امر موجب کاهش زیبایی و اعتماد بنفس ان ها گردیده است به همراه می اورد .

رعایت نکاتی پس از کاشت مو و ابرو برای برخورداری از بهترین نتیجه و عدم بروز مشکلات احتمالی الزامی می باشد که در زیر به برخی از ان ها اشاره شده است

برای محافظت از موهای کاشته شده سر بیماران در پایان عمل پانسمان می شود که مراقبت از این پانسمان بخصوص در هنگام خواب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

پس از انجام کاشت مو بیمار بهتر است به حالت نیمه نشسته بخوابد برای انجام این کار می توانید از قرار دادن چنیدی بالش بروی هم استفاده نمایید.( از بالش نرم در زیر سر خود استفاده نمایید.)

از خم کردن بیش از حد سر و همچنین فشار اوردن به سر تا زمانی که سر شما بخیه دارد خودداری نمایید

توصیه می شود  پس از کاشت ابرو تا حد ممکن از آرایش صورت به خصوص ابروها به مدت یک هفته اجتناب نماید .

رنگ کردن موها و ابروها  پس از کاشت مو و ابرو بهتر است، زمانی که بهبودی کامل حاصل شد انجام شود .

زیبایی و جوانی حق شماست .

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

About the Author

ارسال پاسخ

دو + 16 =