سوالات متداول در هایفوتراپی

سوالات متداول در هایفوتراپی

روش هایفوتراپی راهکاری برای جوانسازی پوست صورت و رفع افتادگی و شلی پوست صورت می باشد که روش کاملا غیر تهاجمی می باشد و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی شود این روش مورد تایید سازمان غذا دارو امریکا FDA می باشد. در هایفوتراپی با استفاده از امواج صوتی اولتراسوند پوست صورت کشیده می شود و عمل لیفتینگ پوست انجام می شود. در هایفوتراپی لایه عضلانی مورد هدف قرار می گیرد ، در واقع این روش بر روی لایه درم پوست تاثیر می گذارد . در کلینیک زیبایی رزیتا با استفاده از هایفوتراپی موارد سفت شدن پوست، درمان افتادگی پوست، از بین بردن چین و چروک صورت، از بین بردن غبغب، از بین بردن افتادگی های زیر چانه، لیفت ابرو  و از بین بردن چین و چروک های صورت انجام می شود.

هایفوتراپی جدیدترین روش کشیدن پوست می باشد که از مهمترین مزیت های ان ایمنی بالا و اسیب نرسیدن به پوست می باشد همچنین در این روش ماندگاری بسیار طولانی مدت می باشد. بسیاری از مراجعین قبل از انجام هایفوتراپی سوالاتی را مطرح می کنند که ما قصد داریم در این مقاله پاسخ سوالات متداول در هایفوتراپی را مطرح کنیم.

نحوه انجام هایفوتراپی؟

نحوه انجام هایفوتراپی به این صورت می باشد که یک دستگاهی بروی پوست کشیده می شود و امواج مافوق صوت به زیر پوست بیمار تابانده می شود و در عماق پوست گرمای موضعی ایجاد می شود و این امر موجب می شود کلاژن های قدیمی تخریب شوند و از بین روند و در نتیجه ان کلاژن های جدید باز سازی می شوند و به پوستی زیبا و بدون چین و چروک دستیابی می یابید.

نتایج هایفوتراپی چه زمانی قابل مشاهده است؟

یکی از مزیت های این روش این می باشد که بلافاصله بعد از انجام این روش نتایج ان را به خوبی مشاهده می کنید و این نتایج ماندگاری طولانی مدت دارند

مدت زمان انجام این روش چقد می باشد؟

این روش بطور تقریبی 45 تا یک دقیقه طول می کشد

ایا بعد از انجام هایفوتراپی لکی بروی پوست ایجاد می شود؟

در هایفوتراپی لایه عضلانی مورد هدف قرار می گیرد ، در واقع این روش بر روی لایه درم پوست تاثیر می گذارد در نتیجه در این روش هیچ گونه لکی بروی پوست ایجاد نمی شود

برخی از خدمات بهترین دکتر پوست در تهران 

لیزر موهای زائد

لیزر Rf

لیفت صورت

کاشت مو

رفع چین و چروک

رینوپلاستی

میکرودرم ابریژن

کاشت مو و ابرو

About the Author

ارسال پاسخ

13 − 4 =