سوالات متداول کاشت مو

سوالات متداول کاشت مو:

  • آیا پس از کاشت مو در نواحی که سوراخ ایجاد شده است ، جای آنها باقی می ماند؟

خیر – باتوجه به پیشرفت  علم و تکنولوژی و وارد شدن تکنیک های جدید پزشکی و ابزارهای ظریفی که ارائه شده است به هیچ عنوان پس از کاشت مو اثری از سوراخ ها باقی نمی ماند .

سوالات متداول کاشت مو

  • آیا در زمان کاشت مو درد احساس می شود ؟

خیر – در زمان کاشت مو اشخاص از بی حسی موضعی استفاه می شود بنابراین شخص هیچ دردی را احساس نمی کند ، پس از عمل ممکن است شخص کمی درد داشته باشد اما با مصرف مسکن ها می توان این درد بسیار کم را کاهش داد .

  • آیا در زمان کاشت مو باید موهای سر تراشیده شود ؟

بله – تراشیدن موهای سر در زمان کاشت مو علاوه بر سهولت در برداشت موها ، از خطر عفونت پیشگیری می نماید ، کلینیک زیبایی رزیتا بیان می کند در مواردی که بیان می شود کاشت مو بدون تراشیدن موها انجام می شود این امر صرفا جهت تبلیغات بوده و اگر هم انجام شود بسیار برای مراجعه کننده خطرناک است .

  • آیا سبیل و ریش را می توان کاشت کرد ؟

بله – علاوه بر کاشت مو می توان ریش و سبیل را کاشت کرد ، حتی پس از کاشت هم می توان آن ها را اصلاح کرد ، کاشت مو و یا کاشت ریش و سبیل مانند موهای طبیعی خود سر رشد می کنند علت این امر برداشت موها از خود سر می باشد .

  • هزینه کاشت مو چقدر است ؟

هزینه کاشت مو به فاکتورهای مختلفی وابسته است از جمله تعداد موی کاشته شده ، هزینه جراح ، روش انتخاب کاشت مو و… بنابراین به شکل دقیق نمی توان بیان کرده هزینه کاشت مو چقدر است .

  • چه زمانی پس از کاشت مو می توان فعالیت های روزانه را انجام داد ؟

اکثر اشخاص معمولا پس از 48 ساعت می توانند به انجام فعالیتهای روزانه خود بازگردند ، پس از گذشت یک ماه  اشخاص می توانند فعالیت های سنگین ورزشی را انجام دهند .

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود در خصوص کاشت مو را باشماره ی زیر درمیان بگذارید .

02122656305

02122660448

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ،  کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

یک × دو =