علت فاصله بین لیزر موهای زائد

همانطور که می دانید امروزه لیزر موهای زائد در از بین بردن موهای زائد بسیار موفق عمل کرده است ، به گونه ای که اشخاص پس از لیزر موهای زائد از نتیجه لیزر نهایت رضایت را دارند ، زیرا از بین بردن موهای زائد با لیزر نسبت به سایر روش های علاوه بر امن وبی خطر بودن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود .

در این مقاله به یکی از رایج ترین سوالات کاربران که علت فاصله بین لیزر موهای زائد است پاسخ می دهیم .

اکثر مراجعه کنندگان برای از بین بردن موهای زائد با لیزر تصور می کنند که لیزر موهای زائد باید به شکل پی در پی انجام شود ، اما این امر اشتباه است ، برای از بین بردن موهای زائد با لیزر نیاز به پروسه ی طولانی است .

لیزر موهای زائد در چند مرحله انجام می شود ، اما دوره درمان در یک جلسه کوتاه است ، علت این امر که تعداد جلسات لیزر موهای زائد با فاصله انجام می شود فعال بودن درصد کمی از موها در هر زمان می باشد .

علت فاصله بین لیزر موهای زائد

فعال شدن موهای دیگر زمانی که یک جلسه لیزر انجام می شود ایجاد می گردد ، اما زمانی که موها تحت تاثیر اشعه ی لیزر قرار می گیرند چند هفته زمان نیاز است تا موهای دیگر را فعال نمایند به همین دلیل است تعداد جلسات لیزر را با فاصله انجام می دهند تا موها فعال شوند و به سبب این امر لیزر موهای زائد به بهترین نتیجه ممکن موثر عمل می کند .

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بسته به پزشک می باشد اما به طور معمول تعداد جلسات لیزر موهای زائد معمولا بین 4 الی 8 جلسه است .

برخی از پزشکان فاصله تعداد جلسات لیزر را با 4 هفته فاصله تعیین می کنند در حالیکه برخی از پزشکان فاصله بین لیزر موهای زائد را معمولا 10 هفته پیشنهاد می کنند .

اما متوسط فاصله بین لیزر موهای زائد معمولا 6 هفته می باشد .

لیزرموهای زائد در نواحی پاها ، ران ، دست ها ، صورت و ناحیه بیکینی و… انجام می شود .

یکی از مزیت های لیزر موهای زائد کوتاه بودن انجام آن است ، نتایج بدست آمده نشان می دهد که لیزر موهای زائد 80 درصد موهای زائد  را برای همیشه از بین می برد .

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بیان تمامی سوالات خود را در خصوص لیزرموهای زائد ، مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد و مراقبت های پس از لیزر موهای زائد با شماره های زیر در میان بگذارید .

02122656305

02122660448

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر

مدیریت سایت کلینیک زیبایی ( تخصصی پوست و مو ) رزیتا

 

About the Author

ارسال پاسخ

هشت + هجده =