فرکشنال RF

اگر به دنبال راهی برای جوانسازی صورت هستید به شما لیزر فرکشنال RF  را پیشنهاد می دهیم ، لیزر فرکشنال آر اف در بهترین کلینیک پوست و مو در تهران ارائه می گردد ، این روش از سوزن های بسیار ریز برای وارد کردن ضربه به صورت استفاده می نماید که می تواند تاثیرات چشمگیری در رفع مشکلات  پوستی داشته باشد .

در واقع فرکشنال دستگاهی است که می تواند اثار پیری پوست و چین و چروک ها را از بین ببرد ، دستگاه فرکشنال RF، سوزن های نازکی دارد که برای جلوگیری از ایجاد حساسیت با طلا پوشیده شده اند وقطر آنها 200میکرون می باشد .این سوزنها که عمق نفوذ آنها از 5%تا 5/3میلی متر در پوست قابل کنترل است از این رو توصیه می شود که این اقدام حتما توسط متخصص پوست و مو انجام شود  . سوزن ها بسیار نازک و کوچک هستند که در عمق کمی از پوست فرو می روند ، تعداد سوزن های دستگاه حدود 49 عدد است وروی یک کیت 5/1*5/1سانتی متری قرار گرفته اند . طول این سوزنها داراری عایق است وفقط نوک آنها آزاد است بنابراین زمانی که انرژی آراف آزاد می شود ، تخریب حرارتی در عمق بافت صورت میگیرد .

برای جوانسازی پوست با لیزر آر اف فرکشنال نیاز به مراحل زیر می باشد :
1. ابتدا پوست با استفاده از کرم های بی حس کننده  به مدت 30 دقیقه پوشیده خواهد شد . تا بیمار حین عمل هیچ گونه دردی را احساس نکند
2. کیت سوزنی جدید روی دستگاه قرار  داده می شود ف به این نکته توجه داشته باشید که کیت سوزنی باید برای هر بیمار جداگانه استفاده  شود .
3.  لیزر فرکشنال روی سطح پوست کشیده می شود ، با وارد کردن سوزن به سطح پوست انرژی آراف فقط از نوک سوزن در داخل خارج میشود ودر عمق پوست کلاژن منقبض  می گردد وهمین سبب سفت شدن پوست وتحریک کلاژن سازی می شود ، این اقدام باعث می شود که در زیر پوست کلاژن و الاستین تولید شود و پوست شاداب و جوان شود.
4. وقتی سوزن از پوست خارج می گردد پوست دچار مقدرا بسیار کمی التهاب خواهد شد ( مقدار کمی قرمزی دارد که بعد از چند ساعت رفع خواهد شد ) ممکن است مدت 24 تا48 ساعت تورم کمی در محل دیده  شود .

– بیمار می تواند از کرم های ترمیم کننده وضدآفتاب وپوشانده استفاده کند وبه کار روزانه خود ادامه دهد .
– طی 3-4 هفته آینده کشیده تر شدن پوست وشفاف تر شدن آن قابل مشاهده خواهد بود .
–  برای دریافت نتیجه ی ایده آل تر نیاز است تا جلسات درمان را تکرار نمایید ( تعداد جلسات لازم توسط متخصص پوست و مو پیشنهاد می شود )

مزایای فرکشنال RFنسبت به  سایر لیزر ها :
1. این روش بدون ایجاد رنگدانه و تغییرات رنگدانه ای در پوست می باشد .
2. عملکرد آن بدون ایجاد سوختگی در سطح پوست است.
3. دوره نقاهت بسیار کوتاه حدود یک تا دو روز می باشد .

کاربردهای فرکشنال  آر اف برای جوانسازی پوست
1. کشیدن صورت وسفت تر شدن پوست نسبت به گذشته
2. رفع اسکارهای پوستی و جای جوش
3. جوانسازی وکلاژن سازی پوست و رفع چین و چروک
4. این روش برای تمامی سطوح پوست کاربرد دارد
5. شفاف شدن
6. بسته شدن منافذ باز پوست

7. درمان ترک های پوست ( ترک های ناشی از چاقی و یا حاملگی)
8. سایر موارد

برای دریافت اطلاعات جامع تر در این زمینه نیاز به مراجعه به کلینیک پوست و مو خواهید داشت .

About the Author

ارسال پاسخ

بیست − سیزده =