لیزر آر اف و مزایای آن

لیزر آر اف چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

لیزر آر اف که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است ، در زمینه زیبایی پوست و جوانسازی آن تاثیرات بسیاری خواهد داشد . این روش که در واقع با استفاده از یک دستگاه قدرتمند و قوی عمل می کند می تواند تخریبات و آسیب های وارد شده به پوست را اصلاح نماید . بدین منظور نیاز به مراجعه به کلینیک پوست و مو در تهران  و دریافت مشاوره از متخصص پوست و مو خواهید داشت .

آر اف چیست ؟

تکنولوژی RFبا عبور امواج رادیویی از بافت های بدن موجب نوسان مولکول ها با فرکانس بالا (چندمیلیون در ثانیه )وچرخش مولکول های قطبی دربافت میگردد. در واقع با استفاده از تولید و وارد کردن امواج به پوست می توان تحریکات مکانیکی برروی پوست ایجاد نمود که  این اقدام در نهایت به تولید فیبرهای تکنولوژی کلاژن والاستین  منجر می شود ، با تولید کلاژن و الاستین در پوست می توان ترمیم و بازسازی بافت تخریب شده ی پوست را مشاهده نمود و البته باعث سفتی و زیبایی پوست گردید   . در واقع با تابش نور لیزر به پوست تحریک وانقباض فیبر های کلاژن و الاستین در بر خواهد بود ودر ادامه روند درمان موجب برگشت استحکام وانعطاف پذیری آنها می گردد.همچنین اتفاقات فوق موجب تولید گرما در درون موضع عبور امواج میگردد به طوری که کاربر می تواند بدون آسیب رساندن به سطح پوست ،میزان گرما وعمق تقریبی تمرکز آن گرما را به دلخواه تنظیم نماید .
در واقع با تابش نور آر اف می توان با تحریک پوست وارد فاز التهابی پوست شد که این التهاب کاملا بی ضرر بوده و باعث می شود که پوست وارد مرحله ای کلاژن سازی بشود ، با این اقدام ساختار و پایه ای  جدید در پوست ایجادو پوست ظرف حداکثر   6ماه دچار تغییرات شگرف و باور نکردنی می شود .  همراه شدن اثرات فوق بااثرات فیزیولوژیک حرارت به عنوان ترموتراپی نظیر افزایش گردش خون مویرگی ،نتایج درمانی آن را ارتقاء remodelingواقعی پوست را تحقق می بخشد .

این تکنولوژی نوین با استفاده از انرژی رادیو فرکوئنسی با درد قابل تحمل گرمایی بسیار مناسبی در پوست ایجاد می کند وبلافاصله شروع به صاف کردن وسفت کردن پوست می کند ، حتی فقط پس از یک بار درمان سفتی قابل مشاهده است واز نظرپزشکی ثابت شده که انواع پوستها کلاژن ها را باز سازی می کند .باعث سفتی وقوام پوست می شود تمام بافت پوست رابهبود می بخشد.برای دریافت اطلاعات بیشتر نیاز به مراجعه به کلینیک پوست و مو خواهید داشت .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو

About the Author

ارسال پاسخ

10 + یازده =