لیزر موهای زائد با الکس سرد

لیزر موهای زائد با الکس سرد :

یکی از روش های از بین بردن موهای زائد لیزر موهای زائد می باشد ، در گذشته اشخاص از روش های نظیر تیغ ، ژیلت ، موم و اپیلاسیون استفاده می کردند این روش ها به شکل موقت موهای زائد   را از بین می بردند در حالی که لیزر موهای زائد بعد از چند جلسه درمان موهای زائد را به شکل کامل از بین می برد .

در کلینیک زیبایی رزیتا لیزر موهای زائد توسط متخصصین و پزشکان مجرب در محیطی کاملا بهداشتی انجام می شود .

لیزر مو چیست ؟

برای از بین بردن موهای زائد لیزر یک روش نسبتا دائمی و جدید می باشد ، ملانین که رنگ دانه های موهای بدن هستند در سطح پوست قرار دارند ، در سطح پوست رنگدانه ها دارای تعداد و تراکم مختلفی می باشند ، در کلینیک زیبایی رزیتا با توجه به تیپ پوستی اشخاص امواج نوری تنظیم شده و سپس لیزر موهای زائد انجام می شود .

لیزر موهای زائد بر خلاف روش های قدیمی بر روی فولیکول مو اثر می گذارد ، نور لیزر فولیکول مو را ابتدا ضعیف کرده سپس به مرور زمان و پس از طی چند جلسه آن را به شکل کامل می سوزاند در نتیجه موهای زائد پس از طی شدن جلسات لیزر درمانی به شکل کامل وبرای همیشه آنها را از بین می برد .

پزشکان و متخصصان کلینیک زیبایی رزیتا بیان می کنند لیزر موهای زائد به میزان 80 درصد موها را از بین می برد .

چه نواحی از بدن را می توان لیزر کرد ؟

یکی از سوالات متداولی که در خصوص لیزر موهای زائد معمولا پرسیده می شود ، این است که چه نواحی از بدن را می توان لیزر کرد ؟ با پیشرفت علم و تکنولوژی اغلب نواحی بدن را با دستگاه لیزر می توان لیزر کرد و برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شد .

چه بخش های از بدن را میتوان لیزر کرد:

 • شکم
 • پشت
 • بازوها
 • زیربغل
 • وسط سینه
 • ران و پاها
 • صورت
 • کشاله ران
 • پشت لب ها
 • ناحیه بیکینی و…

فواید لیزر موهای زائد :

نواحی مختلف بدن را به کمک لیزر می توان برای همیشه از بین برد ، لیزر درمانی برای اشخاصی که دائم در حال از بین بردن موهای بدن خود هستند بسیار مفید است ، لیزر بر سطح پوست بر اثر تابش نور لیزر در لایه های زیرین نفوذ می کند ، بر بخش فولیکول مو تاثیر گذاشته و برای همیشه رشد موهای زائد را از بین می برد .

باور اشتباهی وجود دارد که لیزر سبب سوزاندن و تخریب موها می شود در حالی این باور اشتباه است و لیزر این اثرات را برروی پوست نمی گذارد .

لیزر موهای زائد هیچ آسیبی برای بدن ندارد بلکه به آسانی ودر کمترین زمان موهای زائد را از بین می برد ، لیزر موهای زائد یک روش جدید برای از بین بردن موهای زائد است که بسیار پرفایده و بی عارضه است ، در طی چند جلسه موهای زائد برای همیشه از بین می رود .

لیزر موهای زائد با الکس سرد

تاثیر گذاری لیزر بر روی موهای زائد :

در لیزر موهای زائد فقط قدرت دستگاه لیزر بر روی موهای زائد تاثیر گذار نیست بلکه عوامل زیر بر نتیجه لیزر درمانی نیز تاثیر گذار هستند :

 1. نوع پوست
 2. ضخامت موها
 3. تعداد جلسات درمان

مواردی که در بالا ذکر شد از عوامل تاثیر گذار در از بین بردن موهای زائد است ، یکی جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد الکس سرد است ، این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها بسیار موفق تر عمل کرده است .

لیزر موهای زائد با الکس سرد :

پس از بررسی های زیادی که توسط متخصصان کشور آمریکا انجام شد الکس سرد اختراع شد که این دستگاه مورد تایید سازمان دارو و سازمان غذا است ، از مزیت بارز الکس سرد می توان به اثر بخش بودن آن در کمترین جلسات می باشد ، لیزر الکس سرد بیشترین رضایت را داشته است ، اکثر اشخاصی که از لیزر الکس سرد استفاده کرده اند به میزان 95 درصد از لیزر موهای زائد بدن خود راضی بوده اند ،الکس سرد دارای طول موج 755nm  و یا پالس واقعی 1064nm  است ، از دیگر مزیت های بارز الکس سرد می توان به کوتاه بودن تعداد جلسات درمان اشاره کرد ، لیزر الکس سرد نسبت به سایر روش دارای تعداد جلسات درمانی کمتر است و با هرنوع پوست سازگاری دارد .

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد :

پزشکان و متخصصان کلینیک زیبایی رزیتا به تمامی اشخاص توصیه می کنند قبل از انجام لیزر موهای زائد مراقبت های لازم را انجام دهند تا از لیزر موهای زائد بهترین نتیجه را بدست بیاورند .

 • اجتناب از حمام گرفتن
 • اجتناب از موم انداختن
 • اجتناب از تزریق کلوژن
 • عدم استفاده از رختخواب های الیافی

روش های بیان شده در بالا را باید 14 روز قبل از لیزر موهای زائد انجام داد ، عدم استفاده از خوشبو کننده ها و یا عطر در مکان لیزر باید اجتناب شود زیرا این مواد ممکن است  سبب حساسیت پوست شود.

موارد منع قبل از لیزر موهای زائد

قبل از لیزر موهای زائد باید از برخی نکات پرهیز شود تا در زمان لیزر موهای زائد مشکلی رخ ندهد ، مواردی از جمله

 1. عدم استفاده از آسپرین
 2. عدم استفاده از مکمل های گیاهی ضد التهابی
 3. عدم استفاده از داروهای ضد التهابی

اگر مواردی که در بالا ذکر شد را اشخاص انجام دهند ممکن است در زمان لیزر سبب ایجاد خونریزی شوند ، البته نیاز به ذکر است که پس از لیزر موهی زائد ممکن است کمی تورم و قرمزی رخ دهد این امر عادی است ، جای نگرانی بابت این موضوع نیست زیرا پس از مدتی برطرف می گردد ، احساس ناراحتی و درد پس از لیزر موهای زائد نیز امری عادی است که با مصرف مسکن ها می توان از میزان درد کاسته شود .

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد :

موهای که قرار است لیزر شود را باید از قبل تراشید .

استفاده از عینک محافظ زمان لیزر موهای زائد

استفاده از ژل تسکین درد قبل از لیزر موهای زائد

بیان مشکلات و حساسیت های که ممکن است در نتیجه لیزر تاثیر بگذارد .

در صورت وجود تبخال از پماد آسیکلوویر

فاصله جلسات لیزر موهای زائد :

کلینیک زیبایی رزیتا تعداد جلسات لیزر را با توجه به نوع پوست و جنس موها متفاوت است ، فاصله تعداد جلسات لیزر به مکان و وسعیت ناحیه لیزر بستگی دارد ، معمولا فاصله تعداد جلسات لیزر یک ماه است ، پزشکان و متخصصان فاصله لیزر موهای زائد را بر اساس فعال بودن موها تعیین می نمایند ، در کلینیک زیبایی رزیتا پس از معاینه اشخاص و نوع پوست و ضخامت موها فاصله جلسات لیزر را تعیین می کنند .

چه کسانی کاندید مناسب لیزر موهای زائد هستند ؟

کلینیک زیبایی رزیتا با دستگاه لیزر الکس سرد امکان از بین بردن موهای زائد را برای هر تیپ پوستی در مکانی مناسب و بهداشتی فراهم کرده است ، دستگاه لیزر الکس سرد هم برای موهای ضخیم و هم برای موهای کرکی کاربرد دارد ، اشخاصی که دارای پوست های روشن و تیره می باشند می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند .

کلینیک زیبایی رزیتا لیزر موهای زائد را برای تمامی اشخاصی که موهای زائد چه از جنس ضخیم و چه از جنس کرکی دارند مناسبت است ، استفاده از لیزر موهای زائد برای همه اشخاص مجاز می باشد ، آقایان معمولا برای از بین بردن موهای تنه و پیشانی و گردن از لیزر موهای زائد استفاده می کنند .

لیزر موهای زائد را چه کسانی نباید انجام دهند ؟

 • اشخاصی  که مشکلات پوستی دارند نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند .
 • اشخاصی که عفونت فعال در پوست و ناحیه لیزر دارند
 • اشخاصی که تبخال پوستی دارند
 • اشخاصی که به عوامل خارجی پوستشان واکنش نشان می دهد نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند

زیبایی و جوانی حق شماست .

برخی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو  رزیتا :

لیزر موهای زائد

لیزر Rf

لیفت صورت

کاشت مو

رفع چین و چروک

رینوپلاستی

میکرودرم ابریژن

کاشت مو و ابرو

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بیان تمامی سوالات خود را در خصوص لیزرموهای زائد ، مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد و مراقبت های پس از لیزر موهای زائد با شماره های زیر در میان بگذارید .

02122656305

02122660448

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر

مدیریت سایت کلینیک زیبایی ( تخصصی پوست و مو ) رزیتا

 

About the Author

ارسال پاسخ

20 − 15 =