لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موها زائد ناحیه تناسلی بدلیل اینکه بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. در گذشته برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی از روش های موقتی بسیاری مانند تراشیدن موها با استفاده از تیغ و اپلاسیون مو با مومک استفاده می شد که افراد بسیار ناراضی بودن و نتیجه دلخواه خود را دریافت نمی کردند در صورتی که امروزه با انجام لیزر می توانند بطور دائم موهای خود را از بین ببرند و به نتیجه دلخواه خود برسند لیزر موهای زائد تناسلی باعث عدم بروز بیماری های عفونتی و قارچی در ناحیه تناسلی می شود و انجام این روش برای از بین بردن موها زائد ناحیه تناسلی نقش بسزایی در رابطه جنسی دارد.

لیزر موهای زائد

اقداماتی که قبل از لیزر موهای زائد تناسلی باید رعایت شود:

تراشیدن ناحیه تناسلی حداقل یک ماه قبل از انجام لیزر موهای زائد بوسیله تیغ

برای تراشیدن موهای زائد قبل از لیزر حتما از تیغ باید استفاده کنید زیرا برای انجام لیزر نیاز به ریشه مو می باشد از سایر وسایل مانند موم و وکس استفاده نکنید.

قبل از انجام لیزر زائد ناحیه تناسلی نکات بهداشتی را رعایت کنید و ناحیه تناسلی خود را بشورید

در صورتی که مبتلا به زگیل و یا تبخال تناسلی هستید از لیزر اجتناب نمایید و لیزر موهای زائد خود را به بعد از درمان این بیماری ها به تعویق بیاندازید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

بسته به ضخامت مو، نوع پوست و نوع دستگاه تعداد جلسات لیزر موهای زائد بین 4 تا 10 جلسه متغیر می باشد

فاصله بین هر جلسه لیزر بین 6 تا 8 هفته می باشد باید توجه داشته باشد که دوره ی لیزر موهای زائد را باید بطور کامل طی کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید و بطور دائم موهای زائد خود را از بین ببرید.

زیبایی و جوانی حق شماست .

About the Author

ارسال پاسخ

1 × پنج =