لیزر موهای زائد چانه

لیزر موهای زائد چانه

لیزر موهای زائد چانه یکی از دغدغه های اصلی بانوان می باشد ،در گذشته اشخاص برای از بین بردن موهای بدن از دستگاه اپیلیدی ، تیغ ، موبر و مومک و … استفاده می کردند ، اما امروزه برای روش های جدیدی از بین بردن موهای زائد ارائه شده است ، لیزر موهای زائد با الکس سرد جدیدترین روش و دستگاه از بین بردن موهای زائد است .

لیزر الکس دارای فوایدی زیادی است اما مهم ترین مزیت لیزر الکس سرد در از بین بردن موهای زائد نسبت به سایر لیزر موهای زائد کوتاه بودن تعداد جلسات لیزر است ، علت این امر تاثیرگذاری بالایی لیزر در از بین بردن موهای زائد و فولیکول مو می باشد .

لیزر موهای زائد چانه

از بین بردن موها بهتر است توسط پزشک متخصص انجام شود علت این امر شناخت پزشک به انواع دستگاه ها و پوست ها مختلف اشخاص می باشد ، اگر شخص از انواع پوست ها شناخت نداشته باشد ممکن است در زمان لیزر درمانی به پوست آسیب برسد بنابراین حتما لیزر موهای زائد باید توسط پزشک انجام شود .

نواحی مختلف بدن را می توان لیزر کرد نظیر لیزر موهای زائد چانه  ، ران ، پاها ، دست ها و ران و ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد چانه یکی از دغدغه های اصلی بانوان است ، موهای زائد بر علاوه بر آزار دهنده بودن سبب کاهش اعتماد به نفس شخص می شود ، بنابراین با لیزرمی توان در مدت زمان کمی و فقط با چند جلسه برای همیشه از شر موهای این ناحیه خلاص شد .

لیزرموهای زائد چانه نه تنها دردناک نمی باشد بلکه در مدت زمان کمی می توان موهای زائد را از بین برد .

تعداد جلسات لیزر موهای زائد چانه بسته به نوع پوست و جنس موهای زائد این ناحیه متغیر است ، خوشبختانه الکس سرد در از بین بردن موها بسیار موفق عمل کرده است اگر اشخاص به دنبال راهکاری برای کاهش تعداد جلسات لیزر هستند بهتر است لیزر الکس سرد را برگزینند .

لیزر الکس سرد جدیدترین دستگاه لیزر می باشد که به تازگی جهت از بین بردن موها اختراع شده است ، خوشبختانه این لیزر بسیار موفق عمل کرده است .لیزر موهای زائد چانه سبب دو چندان شدن جذابیت شما می شود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ، کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

سایر خدمات کلینیک زیبایی رزیتا شامل لیزر موهای زائد ، لیفت ابرو ، رینوپلاستی و کاشت مو و… است .

 

About the Author

ارسال پاسخ

4 − 3 =