لیزر موهای زائد چانه

لیزر موهای زائد چانه :

موهای بلند روی چانه :

موهای زائد همیشه این نگرانی را برای بانوان ایجاد می کند ، چگونه می توان از شر این موها خلاص شد ، موهای زائد بدن در زیبایی نیز تاثیر گذار هستند ، بنابراین لیزر موهای زائد یک راه مطمئن و آسان برای از بین بردن موهای زائد است ، که در کمترین زمان به شکل موثر موهای زائد را از بین می برد .

موهای روی چانه یکی از موارد شایعی می باشد که علاوه بر تاثیر گذاری روی زیبایی سبب نگرانی عجیبی در بانوان می شود ، بهتر است به فکر یک راه حل دقیقی برای کم کردن این موها شده و یا متوقف کردن این موهای زائد باشیم .

یکی از علت های ایجاد شدن موهای روی چانه ترشح هورمون های مردانه است ، ترشح هورمون های مردانه را باید کنترل کرد ، تا موهای روی چانه را بتوان کاهش داد اما اگر موهای روی چانه ایجاد شده اند با لیزر موهای زائد می توان به آسانی آنها را از بین برد .

لیزر الکس سرد در از بین بردن موهای زائد بسیار موفق عمل کرده است ، از مزیت لیزر الکس سرد می توان به کم بودن تعداد جلسات لیزر برای ریشه کنی موهای زائد اشاره کرد .

لیزر موهای زائد چانه

لیزر موهای زائد چانه یک راه قطع برای از بین بردن موهای زائد چانه است

رشد موهای چانه ارتباط مستقیمی با تغییرات سطح هورمون ها و حساسیت فولیکولهای مو دارد ، در بیشتر مواقع علت این امر ژنتیک و یا برخی از بیماری ها نظیر کیست تخمدان می باشد ، بنابراین باید هرچه سریع تر به پزشک مراجعه نمایید تا درمان را برای شما انجام دهد .

معمولا پس از سن بلوغ در اشخاص در بخش چانه رشد موهای زائد ایجاد می شود ، لیزر موهای زائد فواید متعددی دارد از جمله کم بودن زمان درمان ، بدون خونریزی بودن ، موثر و مطمئن بودن از بین بردن موهای زائد .

در کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا می توانید با استفاده از الکس سرد موهای زائد را از بین ببرید .

شما عزیزان می توانید مراقبت های پس از لیزر موهای زائد را در مقاله مراقبت های پس از لیزر موهای زائد مطالعه نمایید

شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود در خصوص لیزر موهای زائد را باشماره ی زیر درمیان بگذارید .

02122656305

02122660448

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ،  کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

شش + 13 =