لیزر موهای صورت :

لیزر موهای صورت :

لیزر الکس کوترا بهترین و موثرترین روش جهت از بین بردن موهای زائد بدن به خصوص موهای صورت می باشد ، لیزر موهای صورت را می توان به آسانی در کمترین زمان ممکن با الکس کوترا بدون درد و خونریزی انجام داد .

در الکس کوترا برای از بین بردن موهای زائد از هیچ حرارتی استفاده نمی شود بلکه این دستگاه به گونه ای پیشرفت است که در تعداد جلسات کمتر نسبت به سایر روش ها موهای زائد را از بین می برد .

لیزر موهای صورت

در این مقاله لیزر موهای زائد با الکس سرد را بیان می کنیم .

در گذشته اشخاصی که پوست های برنزه و یا تیره داشته برای از بین بردن موهای زائد خود نمی توانستند از لیزر استفاده کنند  ، اما امروزه خوشبختانه لیزر الکس کوترا این امکان را فراهم کرده است که این اشخاص هم بتوانند لیزر موهای زائد را انجام دهند .

مزایایی لیزر الکس سرد :

یکی از بارزترین لیزر الکس سرد حذف دائمی موهای زائد می باشد ، تعداد جلسات لیزر موهای زائد با الکس سرد نسبت به سایر لیزرها کمتر است ، بنابراین تعداد جلسات لیزر الکس کوترا کم است ، اشخاص پس از سه الی چهار جلسه به بهترین نتیجه ممکن پس از لیزر دستیابی پیدا می کنند .

تعداد جلسات لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد ومعمولا به تراکم موها و جنس موها بستگی دارد ، الکس سرد معمولا برای تمامی نواحی بدن کاربرد و به آسانی در کمترین زمان موهای زائد را از بین می برد .

کلینیک فوق تخصصی پوست و مو رزیتا توصیه می کند اشخاصی که در بدنشان موهای زائد بسیار فعال هستند و رشد غیرطبیعی دارند لیزر موهای زائد کمک شایانی به آنها می کند ، اگر اشخاص به دنبال راه حل قطعی برای حذف همیشگی موهای زائد هستند لیزر کوترا بهترین راه حل است .

کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا توصیه می کند اشخاص قبل از انجام لیزر سرد الکس سرد از وکس کردن اجتناب نمایند ، هم چنین اشخاص نباید به استحمام با آب گرم بپردازند ، پس از اینکه اشخاص توسط پزشک معاینه شدند تراکم موها سنجیده می شود و تعداد جلسات لیزر مشخص می گردد .

 برخی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا :

 • لیزر موهای زائد
 • لیزر Rf
 • لیفت صورت
 • کاشت مو
 • رفع چین و چروک
 • رینوپلاستی
 • میکرودرم ابریژن
 • کاشت مو و ابرو
  شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بیان تمامی سوالات خود را در خصوص کاشت مو ،  لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با هایفو  با شماره های زیر در میان بگذارید .
  02122656305
  02122660448
  منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر
  مدیریت سایت کلینیک زیبایی ( تخصصی پوست و مو ) رزیتا

 

 

About the Author

ارسال پاسخ

سه × دو =