لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ :

لیفت صورت با نخ یکی از روش های جوانسازی پوست است . گذشت زمان و بالارفتن سن تاثیر زیادی در تمام اجزایی بدن دارد ، بیشتر این تاثیرات در ظاهر و صورت شخص می باشد ، بالا رفتن سن سبب ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست می شود ، عواملی نظیر آلودگی هوا ، مصرف سیگار ، و اشعه های آفتاب از عوامل تاثیر گذار بر تسریع روند پیری می باشند . برای درمان این چین و چروک روش های مختلفی ارائه شده است از جمله لیفت صورت با نخ .

با استفاده از لیفت صورت با نخ می توان پوست را بالا کشید و استحکام پوست را افزایش داد ، لیفت با نخ را می توان علاوه بر صورت در گردن هم استفاده کرد .

لیفت صورت

کاربردهای لیفت صورت با نخ

  • از بین بردن خط اخم
  • از بین بردن خط فک
  • از بین بردن چین وچروک عمیق صورت
  • از بین بردن خطوط پیشانی
  • با استفاده از نخ های لیفت می توان ابرو را نیز لیفت داد .

زمانی که شخص لیفت را انجام می دهد چهره به میزان قابل توجهی جوان می شود ، لیفت صورت باعث جوان شدن پوست به میزان ده سال می شود .

نخ های مختلفی برای لیفت وجود دارد :

  • نخ سیلوئت
  • نخ خاردار

هریک از این نخ ها مزیت های خاص خود را دارند ، اما هدف از به کارگیری آنها جوانسازی صورت و برطرف ساختن چین و چروک پوست می باشد .

اگر جوانسازی صورت با نخ های سیلوئت باشد ، جوانسازی با حداقل تهاجم انجام می شود ، انجام جوانسازی صورت با نخ با بی حسی موضعی انجام می شود .

اگر بیمار پس از درمان درد داشته باشد می تواند از مسکن و داروهای که پزشک تجویز نموده است ، استفاده نماید .

کلینیک زیبایی رزیتا توصیه می کند لیفت صورت با نخ را در مکان های معتبر انجام دهید .

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ، کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

سایر خدمات کلینیک زیبایی رزیتا شامل لیزر موهای زائد ، لیفت ابرو ، رینوپلاستی و کاشت مو و… است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی رزیتا

 

 

 

 

About the Author

ارسال پاسخ

2 × دو =