ماموپلاستی

مراقبت های پس از ماموپلاستی :

مراقبت های پس از ماموپلاستی بسیار مهم است ، انجام این مراقبت ها تاثیر فراوانی در نتیجه پس از ماموپلاستی و بهبودی سریع تر دارد ، در ذیل مهم ترین نکات و مراقبت های پس از ماموپلاستی را بیان می کنیم :

  • نیاز است در 7 روز اول پس از جراحی به حالت 45 درجه استراحت نمایید ، در زمان استراحت باید به گونه ای دراز بکشید که فشاری به شکم و کمر وارد نشود ، بهتر است در زمان استراحت یک بالش کوچک در زیر زانو قرار دهید .
  • کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا بیان می کند مصرف مسکن ها و داروهای تجویز شده پس از جراحی بسیار مهم است ، زیرا مصرف به موقع داروهای تجویز شده کمک شایانی به کاهش درد می کند .
  • داروهای مانند آسپرین و آ اس آ و یا داروهای که ضد التهابی و انعقادی هستند را باید 14 روز قبل و پس از جراحی قطع نمایید زیرا مصرف این داروها احتمال خونریزی را در شخص افزایش خواهند داد .

ماموپلاستی

  • انجام فعالیت های سنگین و ورزش های سنگین را به مدت 1 ماه به تاخیر بیاندازید ، بهتر است پس از ماموپلاستی 24 ساعت استراحت مطلق داشته باشید .
  • مصرف غذاهای نفاخ و پر حجم را ترک نمایید ، علت این امر ایجاد شدن یبوست می باشد در نتیجه درد در شخص افزایش می یابد ، بهتر است شخص پس از ماموپلاستی از مواد غذایی ملین دار استفاده نماید .
  • در یک هفته اول شخص باید از استحمام با آب گرم اجتناب نماید زیرا آب گرم و حرارت به خصوص نور آفتاب سبب تشدید تورم ها پس از جراحی می شود .
  • بیمار باید به مدت سه ماه از گن های مخصوص که جراح تجویز نموده ، استفاده نمایند .
  • مصرف ویتامین ث کمک شایانی به ترمیم زخم ها می کند .

کلینیک پوست و مو و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ، کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

سایر خدمات کلینیک زیبایی رزیتا شامل لیزر موهای زائد ، لیفت ابرو ، رینوپلاستی و کاشت مو و… است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی رزیتا

 

About the Author

ارسال پاسخ

شانزده + سه =