ماموپلاستی

ماموپلاستی چیست ؟

ماموپلاستی جراحی زیبایی سینه است که به کوچک کردن سینه های بزرگ و آویزان کمک می کند، در جراحی ماموپلاستی سینه های غیر قرینه و بزرگ کوچک و هم اندازه شده و فرد از تناسب اندام و احساس بهتر برخوردار می شود .

جراحی ماموپلاستی برای افرادی که سینه های بزرگی دارند و یا سینه های آن ها هم اندازه نمی باشد مناسب است ، علاوه بر کوچک کردن سینه می توان جراحی لیفت سینه را نیز انجام داد ، این جراحی از افتادگی سینه ها جلوگیری می نماید و با ایجاد سایز ایده آل برای خانم ها می تواند باعث خوش فرمی سینه ها بشود ، فرد متقاضی بعد از جراحی به راحتی می تواند لباس های متناسب و زیبا بپوشد و از درد گردن و جلب توجه سایرین خلاص شود .

ماموپلاستی

 روش جراحی ماموپلاستی

در جراحی ماموپلاستی نیاز به ایجاد شکاف در سینه خواهیم داشت ، با توجه به اندازه ی سینه ها و البته میزان تغییرات لازم برش های روی سینه در ماموپلاستی متفاوت خواهد بود  .

به طور کلی برش در سینه شامل موارد زیر خواهد بود :

1-  برش بزرگ (دور هاله سینه، خط وسط و زیر سینه، برش لنگری)
2- برش کوچک (دور هاله سینه و خط وسط، برش سوراخ کلید)
3-  برش بزرگ و با برداشتن سر سینه و پیوند مجدد آن

موقعیت هاله و نوک سینه با کوچک کردن سینه تغییر خواهد کرد ( بالاتر از قبل )  در بیشتر موارد روش جراحی و جای بخیه ها به شکل T  دیده خواهد شد ، که با جلسات لیزر درمانی می توان جای بخیه را محو کرد.

البته در افرادی که بزرگی سینه شدید و پوست سینه دارای حالت الاستینه کمی است نیاز به بخیه ی بیشتر و برش های متفاوت تر خواهد بود ، انتخاب نوع برش و نحوه ی جراحی به عهده ی متخصص و جراحی پلاستیک می باشد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو رزیتا در ارتباط باشید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

سه × پنج =