مراقبت بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت بعد از تزریق بوتاکس

امروزه جوانسازی پوست صورت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که تزریق بوتاکس در این امر بسیار تاثیر گذار می باشد بوتاکس نوع سمی است به نام بوتولینوم که این سم  با تزریق در ناحیه مورد نظر موجب فلج موقت عضلات ناحیه آن قسمت می شود و از تحرک عضلات آن ناحیه جلوگیری می کند که این امر موجب می شود چین و چروک و خطوط ریز و درشت موجود بروی پوست صورت  از بین برود و زیبایی و پوست جوانی را برای این افراد به همراه بیاورد. چین و چروک موجود بروی پوست صورت که بر اثر عواملی مانند افزایش سن و قرار گیری در معرض نور خورشید بوجود می آید ظاهر فرد را پیر تر از حالت عادی نمایش می دهد که با تزریق بوتاکس می توان تمامی این مشکلات را رفع نمود و به زیبایی و شادابی پوست صورت کمک نمود.

مناسب ترین ناحیه ای که بوتاکس بسیار موثر و تاثیر گذار می باشد پیشانی می باشد با تزریق بوتاکس در این ناحیه خطوط عمیق عرضی و خطوط عمیقی که بین دو ابرو ایجاد می شوند از بین می روند.

انتخاب یک کلینیک معتبر و پزشک با تخصص در نتیجه تزریق بوتاکس بسیار موثر می باشد زیرا مقدار دوز تزریق بوتاکس بسیار مهم می باشد و حتما باید نزد یک پزشک معتبر این کار انجام شود کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا در مکانی مجهز وبا استفاده از بهترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و برای انجام تزریق بوتاکس می توانید به این کلینیک مراجعه نمایید .

برای برخورداری از بهترین نتیجه بعد از تزریق بوتاکس یک سری مراقبت هایی لازم می باشد که توسط هر فردی که اقدام به انجام این کار نموده است باید رعایت شود که در ادامه به مراقبت بعد از تزریق بوتاکس می پردازیم.

بعد از تزریق بوتاکس بهتر است که به مدت 7 ساعت نخوابید

پس از تزریق بوتاکس سعی نمایید به مدت 4 ساعت سر خود را به سمت پایین خم نکنید.

برای کاهش تورم و قرمزی ناشی از تزریق می توانید از کمپرس یخ استفاده نمایید.

پس از تزریق بوتاکس به مدت 2 ساعت عضلاتی را که در ان ناحیه بوتاکس تزریق شده است را منقبض و منبسط نمایید زیرا این امر در اثر بخشی بهتر بوتاکس بسیار تاثیر گذار می باشد.

توصیه می شود که پس از تزریق به مدت 24 ساعت از هیچ گونه مواد آرایشی و کرم بروی ناحیه ای که تزریق انجام شده است استفاده ننمایید

از مصرف نوشیدنی های داغ برای برخورداری از بهترین نتیجه بعد از تزریق به مدت 24 ساعت پرهیز نمایید.

به مدت 4 ساعت پس از تزریق سعی کنید در معرض نور خورشید و حرارت قرار نگیرید همچنین از قرار گیری در امکان گرم مانند سونا پرهیز نمایید.

About the Author

ارسال پاسخ

4 × دو =