مزایای تزریق چربی

روش تزریق چربی

یکی از خدمات کلینیک پوست و مو رزیتا تزریق چربی در نواحی مختلف بدن می باشد ، این روش که از چربی های خود فرد استفاده می کند بی ضرر و بدون عارضه بوده و نتایج بسیار درخشانی را به مراجعین ارائه می دهد .

 با ایجاد یک سوراخ کوچک در ناحیه مد نظر می توان چربی ها را به ارامی بیرون کشید ، در بسیاری از موارد این اقدام با سرنگ های نازک انجام می شود و تحت بی حسی موضعی که بیمار احساس درد نداشته باشد ، بعد از برداشتن چربی فرد نیازی به بخیه نخواهد داشت و می تواند به راحتی به منزل یا محل کار باز گردد  . چربی بیرون کشیده شده در ابتدا با مقداری خون و سرم دارد که باید تصفیه شود ،   لذا این موارد  به شیوه های مختلف چربی ها جدا می شوند تا چربی خالص تری و بهتری  به دست آید. بعد از این اقدام نیاز به استریل کردن محل تزریق می باشد که این اقدام توسط پزشک انجام می شود ،  در نهایت چربی های بدست آمده بوسیله سوزن ها و کانولاهای ظریفی که برای انجام این روش طراحی  گشته اند  به نواحی  مختلف صورت تزریق گشته .

%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%da%86%d8%b1%d8%a8%db%8c

کاربرد های تزریق چربی

تزریق چربی برای برجسته سازی و فرم دهی به اندام های مختلف بدن و صورت مورد استفاده قرار می گیرد، شایع ترین موارد تزریق چربی برای باسن و سینه و البته صورت ( قسمت گونه ولب ها ) می باشد .

  اثر و کاربرد چربی مانند تزریق ژل یا فیلرمی باشد . تزریق چربی می تواند خیلی  از نشانه های پیری صورت را رفع نموده  این روش بویژه در اشخاصی که در رنج سنی کمتراز 60 سال هستند و علاقمند  به لیفت صورت دارند را موثر می باشد  و در اکثر موارد نیاز اینکه عمل   لیفت صورت را تا چند سال به تعویق بیاندازد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

شش + 16 =