مزایای مزوتراپی بعد از کاشت مو

مزایای مزوتراپی بعد از کاشت مو

روش درمانی مزوتراپی بعد از کاشت مو برای تقویت موهای کاشته شده مورده استفاده قرار می گیرد همچنین با استفاده از این روش می توان موجب پر پشت شدن موهای کاشته شده شد و البته با استفاده از این روش بعد از کاشت مو از ریزش موهای قبلی جلوگیری می شود. در مزوتراپی از خون غلیظ شده برای خون رسانی بیشتر و تقویت  پوست سر استفاده می شود همچنین با استفاده از این روش می توان تا حد بسیاری موهای کاشته شده و موهای قبلی را تقویت کرد. بهبود گردش خون در پوست سر با استفاده از مزوتراپی موجب تحریک تجدید حیات فولیکول‌های مو و تقویت فیبر مو می شود

مزایای مزوتراپی بعد از کاشت مو

مهم ترین مساله بعد از کاشت مو مراقبت های بعد از کاشت مو می باشد که در بسیاری از موارد پس از انجام کاشت مو می توان با انجام مزوتراپی، ویتامین درمانی و انجام PRP نتایج بهتر و درخشان تری را از کاشت مو دریافت کرد.

در کنار خدمات کاشت مو می توان با استفاده از روش هایی مانند مزوتراپی از خدماتی مانند استحکام بخشی به موها، درمان ریزش مو و تقویت ریشه های مو استفاده نمود.

مزوتراپی چیست

این روش در پزشکی زیبایی کاربرد های فراوانی دارد که یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی می باشد. با تزریق مکرر در ناحیه مورد نظر می توان با استفاده از این روش نتایج بسیار مطلوبی برای تقویت و جوان سازی از ان دریافت کرد . روش درمانی مزوتراپی در یک یا چند جلسه می تواند انجام شود و شما را به نتیجه ای ایده ال و دلخواه برساند. داروهای هومیوپاتی، ویتامین ها، عصاره های گیاهی، آمینو اسید ها و مواد معدنی از داروهای مورده استفاده در مزوتراپی می باشد که این داروها می توانند تاثیرات بسیار خوبی را در پوست و موها ایجاد نمایند. در این روش مواد تزریق شده به طور مستقیم به لایه ی میانی پوست وارد می شود و پوست را وارد مرحله ای از واکنش های مثبت می نماید .

About the Author

ارسال پاسخ

2 × 1 =