میکرودرم ابریژن

 میکرودرم ابریژن :

عوامل مختلفی سبب پیری پوست می شود ، عواملی مانند استرس و فشارهای روانی ،ژنتیک ، در معرض آفتاب قرار گرفتن سبب پیری پوست می شود ، در اثر ادامه این روند چهره شخص همیشه خسته و غمناک به نظر می رسد روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد یکی از این روشها جوانسازی پوست با میکرودرم ابریژن است .

در این روش درمانی کل پوست را با استفاده از پودر اکسید آلومینیوم که دارای کریستالهای ریز است ، پوشش می دهند در روش میکرودرم ابریژن بافت مرده را از بین می برد و ترمیم پوست را انجام می دهد .

کاربردهای میکرودرم ابریژن :

  • از بین بردن جای جوش :

با استفاده از میکرودرم ابریژن می توان جای جوش ها ، جای آکنه ها را برطرف نمود ، برای از بین بردن جای جوش در برخی از اشخاص یک جلسه درمانی کافی است اما در برخی از اشخاص نیاز به چند جلسه درمان نیاز است ، بسته به جای جوش تعداد جلسات درمان متغیر است .

  • جوان سازی پوست :

چروک های که دارای عمق کمی می باشند را می توان با این روش درمان نمود ، در واقع با میکرودرم ابریژن می توان جوانسازی پوست را انجام داد ،در این روش علاوه بر اینکه پوست قوام می یابد می توان شفافیت پوست را ایجاد کرد ، اما با روش میکرودرم ابریژن نمی توان چین و چروک های عمیق را از بین برد .

  •  از بین بردن لکه های پیری :

با میکرودرم ابریژن می توان لکه های ناشی از بالا رفتن سن  و نور آفتاب را از بین برد .

  • از بین بردن لکه های حاملگی :

در روش میکرودرم ابریژن می توان لکه های حاصل از حاملگی را از بین برد ، در برخی از موارد نیاز است همزمان با این روش درمانی از داروهای لک بر استفاد شود تا تاثیر میکرودرم ابریژن برای از بین بردن لکه های حاملگی تاثیر بیشتری داشته باشد .

  •  از بین بردن جای جوش آبله مرغان :

اگر جای جوش های آبله مرغان خیلی عمیق نباشد می توان با میکرودرم ابریژن جای لکه ها را از بین برد ،بسته به این که لکه ها چه میزان عمیق می باشند تعداد جلسات متغییر است .

 شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود در خصوص کاشت مو را باشماره ی زیر درمیان بگذارید .

02122656305

02122660448

بهترین کلینیک پوست در تهران   ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ، کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

سایر خدمات کلینیک زیبایی رزیتا شامل لیزر موهای زائد ، لیفت ابرو ، رینوپلاستی و کاشت مو و… است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

About the Author

ارسال پاسخ

4 × پنج =