نحوه انجام هایفوتراپی

نحوه انجام هایفوتراپی

جوانسازی پوست با هایفوتراپی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است  زیرا فرد پس از انجام هایفوتراپی در همان جلسه نتیجه کار را می بیند و به پوستی زیبا و جوان بدون چین و چروک دستیابی پیدا می کند. پوست بر اثر عواملی مانند افزایش سن، قرار گیری در معرض نور خورشید، الودگی هوا، استرس، دخانیات و تغزیه ناسالم الیاف کلاژن و الاستین خود را از دست می دهد و این امر باعث افتادگی پوست صورت و ایجاد چین و چروک در صورت می شود که با انجام هایفوتراپی می توان تمامی این مشکلات را رفع کرد. ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست صورت چهره فرد را پیرتر از سن واقعی خود نشان می دهد که این امر در بسیاری از زنان موجب ناراحتی و کاهش جذابیت، زیبایی و اعتماد بنفس آن ها می گردد در این صورت با انجام هایفوتراپی می توانید به پوستی جوان و زیبا دستیابی پیدا کنید

هایفوتراپی

برای رفع افتادگی، شلی و چین و چروک پوست صورت روش های درمانی بسیار زیادی تا کنون عنوان شده است که موثر ترین ان ها لیفتینگ صورت می باشد این روش بدلیل اینکه پس از جراحی  جای بخیه باقی می گذارد و دوره نقاهت ان طولانی مدت می باشد کمتر مورد توجه قرار گرفته است و زمانی از این جراحی استفاده می شود که پوست صورت دچار افتادگی شدید شده باشد.

نحوه انجام هایفوتراپی

امروزه جوان سازی پوست با هایفوتراپی که یک تکنولوژی بسیار جدیدی می باشد برای لیفت صورت و از بین بردن افتادگی و چین و چروک صورت با استفاده از دستگاه دابلو مورده استفاده قرار می گیرد. در این روش نیاز به بی حسی موضعی نمی باشد زیرا به سطح پوست هیچ اسیبی نمی رسد و این روش بدون درد و خونریزی انجام می شود به این صورت که یک دستگاهی بروی پوست کشیده می شود و امواج مافوق صوت به زیر پوست بیمار تابانده می شود و در عماق پوست گرمای موضعی ایجاد می شود و این امر موجب می شود کلاژن های قدیمی تخریب شوند و از بین روند و در نتیجه ان کلاژن های جدید باز سازی می شوند. بطور کلی جوانسازی پوست صورت با هایفوتراپی در یک جلسه و به مدت 60 تا 90 دقیق انجام می شود یکی از مزیت های این روش نسبت به روش های دیگر در این است که به سطح پوست آسیبی نمی رسد و فرد بلافاصله بعد از از انجام هایفو نتیجه کار را می بیند و به پوستی جوان و بدون چین و چروک دستیابی می یابد.

برخی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا :

 • لیزر موهای زائد
 • لیزر Rf
 • لیفت صورت
 • کاشت مو
 • رفع چین و چروک
 • رینوپلاستی
 • میکرودرم ابریژن
 • کاشت مو و ابرو
  شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بیان تمامی سوالات خود را در خصوص لیزرموهای زائد ، مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با هایفو  با شماره های زیر در میان بگذارید .
  02122656305
  02122660448
  منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر
  مدیریت سایت کلینیک زیبایی ( تخصصی پوست و مو ) رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

یک × پنج =