هایفو

هایفو تراپی

هایفو تراپی در واقع جدید ترین روش برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک صورت می باشد که می تواند تاثیرات به سزایی را در جوانی و شادابی پوست ایجاد کند . هایفوتراپی  که نام دیگر آن اولتراپی یا اولترا می باشد ، به عنوان روشی موثر و کم زمان برای جوانسازی ارائه گردیده است ، این روش زیبایی  درمانی است غیرجراحی  که باعث بهبود حالت ظاهری صورت ، از بین رفتن چین و چروک و پیری پوست و همچنین  رفع افتادگی پوست  می شود ، که مورد تایید سازمان غذا و دارو (FDA) نیز قرار دارد .

هایفو تراپی از با امواج صوتی اولتراسوند ساده کار می کند دستگاه هایفو شبیه به دستگاه سونوگرافی می باشد ، برای محکم کردن، کشیدن و لیفتینگ بافت پوست ، روی سطح خارجی پوست کشیده می شود ، این روش بی تهاجم بوده  بدون برش و جراحی پوست را وادار به کلاژن سازی می نماید ، بدون آن‌که کوچک‌ترین آسیبی به سطح پوست وارد شود ، هایفو تراپی توسط متخصص پوست و مو انجام می شود ، هایفوتراپی یگانه روشی است که از لایه درم عبور می‌کند و  لایه عضلانی سطحی را هدف قرار می‌دهد.

موارد استفاده از هایفو تراپی در کلینیک پوست و مو
1- استفاده از هایفو برای رفع افتادگی پوست ، لیفت و سفت شدن آن مورد استفاده قرار می گیرد.
2- لیفت ابرو ، هایفو باعث بالا کشیدن ابرو و ممانعت از افتادگی آن می شود.
3- رفع غبغب ، چاقی صورت و افتادگی زیر چانه
4- رفع چین‌وچروک‌های صورت و گردن
5- رفع افتادگی پلک بالا
6- رفع چروک‌های کناره‌های خارجی چشم‌ها
7- لیفت گونه‌ها
8- کم شدن عمق خطوط خنده و گریه
9- رفع افتادگی‌های زیر چانه

البته بیشترین مورد استفاده از هایفو تراپی جوانسازی کلی صورت است که شامل از بین رفتن چین و چروک سطحی و عمیق ، از بین رفتن خطوط خنده و اخم و از بین رفتن افتادگی پوست می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه زیبایی پوست و مو می توانید به  بهترین کلینیک پوست و مو در تهران  مراجعه نمایید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو 

 

About the Author

ارسال پاسخ

10 − 3 =