هزینه کاشت مو

کاشت مو

کاشت مو یکی از بهترین تکنیک های است که علاوه بر اینکه بسیار موفق عمل کرده است ، روز به روز با تکنیکهای جدید باعث می شود اشخاصی که دچار ریزش مو و یا طاسی سر شده اند ، بتوانند با جراحی کاشت مو این مشکل را برطرف نمایند .

کاشت موی طبیعی فواید بسیار زیادی دارد یکی از این فواید جوان تر و شاداب تر به نظر رسیدن چهره شخص پس از کاشت مو می باشد ، در کلینیک زیبایی رزیتا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و ابزارها و تکنیک های روز دنیا کاشت موی طبیعی انجام می شود .

کاشت مو

هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد ، عواملی نظیر تعداد گراف کاشته شده ، روش انتخاب کاشت مو ، میزان طاسی و کم پشتی موها ، دستمزد جراح و… ، به همین دلیل است که به شکل قطعی و کامل نمی توان بیان کرد که هزینه کاشت مو چقدر می باشد .

قیمت کاشت مو در کلینیک زیبایی رزیتا با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می شود تا اشخاص با هر بودجه ای بتوانند قیمت کاشت مو را پرداخته و دوباره جوانی و زیبایی چهره را بازیابند .

هزینه کاشت مو اغلب برای همه ی اشخاصی که می خواهند کاشت مو را انجام دهند ، مهم می باشد و معمولا قبل از انجام کاشت مو هزینه کاشت مو را بیان می کنند ، در این مقاله هزینه کاشت مو ، فاکتورهای که در کاشت مو دخیل هستند را بیان می کنیم ، قبل از بیان هزینه کاشت موی طبیعی به بیان نکات مهم در خصوص کاشت مو می پردازیم :

روش های کاشت موی طبیعی در کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا :

پزشکان و متخصصان کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا به بهترین نحو و با داشتن جراحی های متعدد عمل کاشت مو ، کاشت موی طبیعی را برای اشخاص انجام می هند ، علاوه بر کاشت مو در این کلینیک کاشت ریش و کاشت ابرو نیز انجام می شود .

کاشت مو به روشFIT

در کاشت مو به روش FIT که در کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا با بهترین دستگاه ها و جدیدترین تکنیک های روز دنیا انجام می گیرد  یک روش کاشت مو بدون جراحی است ، که توسط پانچ واحدهای فولیکی را از پشت سر خارج می نمایند، که هر کدام از این واحدهای فولیکی شامل 1 تا 4 تار مو می باشد. یکی از مزیت های کاشت مو به روش FIT این می باشد که در این روش  خط بخیه در پشت سر ایجاد نمی گردد ، بلکه فقط نقطه سفید بسیار کوچکی ایجاد می گردد که پس از مدتیو به مرور زمان  نیز این نقاط از بین می رود و در موهای سر پنهان می شوند .اشخاصی که عادت دارند موهای خود را بسیار کوتاه نگه دارند کاندید مناسبی برای این جراحی می باشند. روش کاشت مو FIT در کشور آمریکا در سال 2002 بسیار رایج شد .

هزینه کاشت مو

کاشت موبه روش FUT

در کاشت مو به روش FUT برای کاشت، موها را از پشت سر برمی دارند و در نواحی کم پشت و طاس سر منتقل می کنند، در این روش از پشت سر باریکه ای از مو را با عرض 2 سانتی متر و طول 25 سانتی متر برمی دارند که به ان گرافت گفته می شود ، مزیتی که کاشت مو FUT دارد پس از کاشت مو در سر جای بخیه باقی نمی ماند ، زیرا جراح کاشت مو بخیه ها را با ظرافت خاصی انجام می دهد .

برداشت مو را چون از قطعات کوچک است گرافت می گویند ، معمولا در هر برداشت مو 1 الی 4 تامو برداشته می شود ، سپس گرافت های برداشته شده را جلوی سر می کارند .

کاشت مو به روش ترکیبی

در کاشت مو به روش ترکیبی در کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا با استفاده از  ترکیب دور روش FIT و FUT انجام می شود. که بیشترین میزان تراکم و زیباترین خط رویش را به همراه دارد.  این روش در دوروز انجام می شود به این صورت که در روش ترکیبی کاشت مو در روز اول با استفاده از روش FUT یک نوار باریک از پشت سر برداشته می شود و در در قسمت های کم پشت مو و قسمت های طاسی سر پیوند زده می شود. و در روز دوم با استفاده از روش FIT  از منطقه پشت سر به صورت نقطه نقطه موها برداشته می شود و در قسمت جلوی سر و درمناطقی که هنوز خالی از مواست گذاشته می شود.

مراقبت بعد از کاشت مو

چند ساعت پس از کاشت مو بیماران در پشت سر خود احساس سردرد می کنند که این یک امر طبیعی می باشد و برای تسکین درد سر خود می توانند با تایید پزشکشان از مسکن های معمولی استفاده کنند

پس از انجام کاشت مو برای محافظت از موهای کاشته پانسمان انجام می شود که مراقبت از این پانسمان بخصوص در هنگام خواب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

در پایان کاشت مو ممکن است که فرد احساس گیجی کند که می تواند بر اثر تزریق برای بی حسی موضعی باشد  به همین علت توصیه می شود که پس از انجام کاشت مو  از رانندگی خودداری نمایید و حتما یک همراه در کنار خود داشته باشید

پس از انجام کاشت مو بیمار بهتر است به حالت نیمه نشسته بخوابد  زیرا این عمل در کاهش تورم ناشی از کاشت مو تاثیر گذار می باشد برای انجام این کار می توانید از قرار دادن چنیدی بالش بروی هم استفاده نمایید.( از بالش نرم در زیر سر خود استفاده نمایید.)

برای کاهش تورم  استفاده از کمپرس یخ به مدت 20 دقیقه و 3 بار در روز توصیه می شود( استفاده از اناناس تازه برای کاهش تورم خیلی موثر می باشد)

از خم کردن بیش از حد سر و همچنین فشار اوردن به سر تا زمانی که سر شما بخیه دارد خودداری نمایید

از انجام دادن فعالیت و حرکات سنگین که می تواند باعث خون ریزی شود جدا خودداری نمایید

استحمام پس از کاشت مو: پس از برداشتن پانسمان لازم است شستشوی سر با استفاده از شامپو بچه به منظور جلوگیری از بروز عفونت و جمع شدن شوره و چربی صورت گیرد به این صورت که با ملایمت و ارامی باید این کار انجام شود زیرا موهای کاشته شده بسیار حساس می باشند.

پس از کاشت مو به مدت 2 هفته ایستادن در زیر دوش معمولی پرفشار ممنوع می باشد زیرا ممکن است فشار آب به موهای کاشته شده صدمه بزند و از جا کنده شوند.

در کلینیک زیبایی رزیتا بسته به میزان طاسی سر و یا کم پشتی موهای سر کاشت مو به روش های مختلف انجام می شود نظیر :

کاشت مو ترکیبی

کاشت مو FUT

کاشت مو FIT

کلینیک زیبایی پوست و مو رزیتا خدمات زیر را نیز انجام می دهد نظیر :

لیزر موهای زائد

جوانسازی پوست

تزریق ژل

تزریق بوتاکس و …

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی رزیتا

 

About the Author

ارسال پاسخ

یک × 4 =