چال گونه

جراحی چال گونه

جراحی چال گونه یکی از جراحی های زیبایی است که با ایجاد فرورفتگی در اطراف لب ها ( زیر گونه) ایجاد زیبایی می کند.این جراحی یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی است که بیشتر خانم ها و آقایان تمایل به انجام آن دارند، این عمل زیبایی در کلینیک پوست و مو رزیتا توسط متخصصین مطرح و با تجربه با  بهترین امکانات و به روز ترین تجهیزات  انجام می شود .

عمل جراحی چال گونه بسیار ساده است و نیازی به بیهوشی نداشته و تنها با بی حسی موضعی انجام می گردد، این جراحی که جزو اعمال سرپایی می باشد بدون نیاز به بستری و یا بی هوشی در کم ترین زمان ممکن قابل انجام است ،حین جراحی شما ناراحت نیستید و هیچ دردی احساس نخواهید کرد.  عمل جراحی چال گونه ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و شما می‌توانید بلافاصله پس از عمل به خانه مراجعت کنید.

جراحی چال گونه چگونه انجام می شود ؟

برای ایجاد چال گونه نیازی به پروتز نیست ، در این جراحی با برداشتن قسمت خاصی از گونه ها ، در واقع با نمونه‌برداری در محل گونه (بافت داخلی گونه) توسط ابزار های جراحی  و با حرکت چرخشی در بافت گونه ، بافت چربی و عضله گونه برداشته می‌شود. این قسمت که در واقع ایجاد چال گونه را در بر دارد یک فضای گرد در این ناحیه ایجاد خواهد کرد ،  این عمل  بدون وارد شدن آسیب به پوست خواهد بود و در نهایت  یک سوراخ کم‌عمق در زیرپوست ایجاد  می کند.

جراحی چال گونه

قسمت های خالی شده در گونه، با استفاده از بخیه قابل‌ جذب از داخل پوست گونه (عضله) از یک سمت شکاف بسته می گردد و در ادامه توسط سیستم بدن بازسازی خواهد شد در این صورت به هیچ عنوان جای جراحی باقی نخواهد ماند. با استفاده از این عمل جراحی، بر روی گونه شما یک چال ایجاد می‌شود که در بسیاری از مواقع حتی بدون لبخند زدن نیز برای دیگران قابل‌ مشاهده خواهد بود.  البته این ظاهر موقتی بوده و بعد از یک یا دو هفته سطح پوست هموار می گردد، بعد از هموار شدن سطح پوست ،برش های داخلی در عضلات گونه در زمان خندیدن ظاهر می شوند و شما تنها در زمان لبخند این حالت را مشاهده خواهید کرد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

6 − 2 =