کاشت مو FUT

کاشت مو FUT

در روش کاشت مو FUT برای کاشت موها را از پشت سر برمی دارند ، در این روش از پشت سر باریکه ای از مو را با عرض 2 سانتی متر و طول 25 سانتی متر برمی دارند ، مزیتی که کاشت مو FUT دارد پس از کاشت مو در سر جای بخیه باقی نمی ماند ، زیرا جراح کاشت مو بخیه ها را با ظرافت خاصی انجام می دهد .

برداشت مو را چون از قطعات کوچک است گرافت می گویند ، معمولا در هر برداشت مو 1 الی 4 تامو برداشته می شود ، سپس گرافت های برداشته شده را جلوی سر می کارند .

کاشت مو FUT

در کاشت موی طبیعی ، کاشت مو FUT یک روش استاندارد است ، در این روش درمانی بیشترین تعداد مو برداشته می شود ، هم چنین در روش کاشت مو FUT میزان هدر رفتن موها بسیار اندک است ، موهای که در این روش برداشته می شوند طبق آماری که بدست آمده است 90 درصد آنها رشد می کنند ، کاشت مو FUT نسبت به کاشت مو FIT زیبایی و جلوه بیشتری پس از کاشت دارد هم چنان بازدهی این روش نسبت به سایر روش ها بالاتر است .

کاشت مو FUT حتما باید توسط جراحی انجام شود که به این تکنیک آشنا باشد ، هم چنان این روش جراحی کلاسیک است ، در این روش کاشت مو در زمان مناسب کمترین صدمه و بهترین نتیجه حاصل می شود .

در برخی از مواقع کاشت مو اف یو تی و روش کاشت مو افی ای تی را بایگدیگر ترکیب می نمایند ، انجام این کار تراکم موهای کاشته شده را تا 30 درصد افزایش می دهد .

با ترکیب روش کاشت مو FUT تراکم موها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند به گونه ای که در اشخاصی که تراکم موهایشان بسیار کم است و طاسی بیش از اندازه ای در سرشان قرار دارد با انجام این تکنیک جراحی بخش قابل توجهی از طاسی و کم پشتی موها پوشش داده می شود .

انجام کاشت مو باعث می شود چهره شخص علاوه بر اینکه بسیار جذابتر به نظر برسد ، به میزان 10 سال جوانتر شده ، در نتیجه شخص پس از جراحی کاشت مو اعتماد به نفسش بسیار افزایش پیدا خواهد کرد و حس رضایت بیشتری خواهد داشت .

برخی از خدمات کلینیک تخصصی پوست و مو رزیتا :

 • لیزر موهای زائد
 • لیزر Rf
 • لیفت صورت
 • کاشت مو
 • رفع چین و چروک
 • رینوپلاستی
 • میکرودرم ابریژن
 • کاشت مو و ابرو
  شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بیان تمامی سوالات خود را در خصوص کاشت مو ،  لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با هایفو  با شماره های زیر در میان بگذارید .
  02122656305
  02122660448
  منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر
  مدیریت سایت کلینیک زیبایی ( تخصصی پوست و مو ) رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

1 × دو =