کلینیک زیبایی

کلینیک زیبایی

کلینیک پوست و مو  و لاغری رزیتا ، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات پوست، مو و زیبایی در خدمت مراجعین گرامی خواهد بود ،  کلینیک زیبایی رزیتا  محیطی ایمن و بهداشتی  مجموعه ای است دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا ، در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد استفاده شده و خدمات ویژه ای به مراجعین گرامی ارائه خواهد شد.

خدمات کلینیک زیبایی رزیتا :

کاشت مو
لیزر موهای زائد
لاغری موضعی
جوانسازی

کاشت مو :

کاشت موی انجام شده در کلینیک پوست و مو  رزیتا با استفاده از تکنیک های نوین و آخرین متدهای جراحی کاشت ارائه خواهد شد ، استفاده از روش های مختلف مانند FIT  و FUT  و همچنین ارائه روش ترکیبی در کاشت مو ، و البته مراقبت های ویژه و روش های تقویت مو بعد از کاشت از خدماتی است که به  مرجعین عزیز ارائه می شود . کاشت مو ،در کلینیک زیبایی رزیتا طبق متد های پیشرفته دنیا و زیر نظر متخصص پوست و مو انجام خواهد شد.

لیزر موهای زائد :

لیزر موهای زائد مطمئن ترین، ایمن ترین و قطعی ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد. این درمان که دائمی محسوب می شود بعد از چند جلسه لیزر نتیجه ی فوق العاده ی آن حاصل خواهد شد . البته نوع دستگاه های لیزر ، و البته توجه ویژه متخصص پوست و مو در نتیجه ی لیزر تاثیر به سزایی خواهد داشت.دقت داشته باشید که انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد با توجه به رنگ پوست، جنس پوست ، ضخامت موها و عوامل تاثیر گذار دیگری بستگی دارد از این رو توصیه می شود که از لیزر درمانی در مراکز نا معتبر و آرایشگاه ها خودداری نمایید ، زیرا در صورت عدم توجه و تجربه در این زمینه ،عوارضی مانند سوختگی و التهاب شدید پوست را به همراه خواهد داشت .

لاغری موضعی

کلینیک زیبایی

لاغری موضعی یکی از تکنیک هایی است که می توانید با استفاده از آخرین متد و شیوه های پزشکی، چاقی های موضعی خود را بر طرف نمایید، وجود توده های عظیم چربی در بدن باعث می شود که قسمتی از بدن مثلا شکم و یا پهلو و یا پشت ران ها تناسب اندامتان را دچار مشکل بنماید . از این رو با روش ها و متد های ویژه برای لاغری موضعی می توان به این مهم دست یافت که اندامی ایده آل و زیبا را تجربه نمایید .

جوانسازی

امروزه جوانسازی صورت متقاضیان بسیار زیادی را دارد، علاوه بر این مساله افراد زیادی هستند که در جهت جلوگیری از پیری پوست تلاش می نمایند . ارائه انواع روش های موثر برای جوانسازی پوست که با آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا همراه است ، زیر نظر متخصصین پوست ، مو وزیبایی در مرکز زیبایی رزیتا فراهم گردیده است .
کلینیک زیبایی رزیتا با اتکا به دانش و تجربه متخصصین زیبایی و البته همراهی شما عزیزان بنا نهاده شده است ، امیدواریم از این فرصت برای کسب زیبایی و سلامتی  بهره برده و همچنین با ارزش نهادن به خواسته ها و انتظارات خود در جهت ارتقای عزت و اعتماد به نفس قدم بردارید . کلینیک تخصصی زیبایی و لاغری رزیتا با استفاده و بکارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی  و با تکیه بر دانش پزشکی زیبایی و تجهیز به  مدرن ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشد .
اهدای جوانی و شادابی پوست و زیبایی و تناسب اندام ارمغانی است که در این کلینیک به شما اهدا خواهد شد .
در ادامه شایان ذکر است که تمامی خدمات کلینیک رزیتا  زیر نظر پزشکان و متخصصین ، همراه  با دقت و تجربه ی دو چندان خواهد بود  .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

17 + 5 =