کوچک کردن بینی بدون جراحی

روش کوچک کردن بینی بدون جراحی

یکی از راه های رسیدن به بینی زیبا جراحی زیبایی بینی است ، اما در برخی افراد که نیاز به تغییرات بزرگ ندارند می توان از روش نوین کوچک کردن بینی بدون جراحی استفاده نمود ، این تکنیک که توسط  کلینیک پوست و مو رزیتا معرفی می شود  ، بدون نیاز به جراحی فرم بینی شما را تغییر داده و اصلاحات لازم را به صورت طبیعی انجام می دهد  .

روش کار چگونه است ؟

کوچک کردن و یا لیفت بینی بدون جراحی به کمک نخ های جراحی امکان پذیر است ، به کمک نخ های جراحی می توان تیغه ی افتاده ی بینی را به میزان مناسب و ایده آلی جبران و سر بالا نمود،  همچنین امکان اصلاح نسبی تیغه ی بینی با تزریق ژل در بینی وجود دارد .

زیبایی بینی بدون جراحی

آیا این اقدام عوارض دارد؟

اصلاح مشکلات بینی بدون جراحی روشی بی عارضه است ، این روش بدون تهاجم بوده و نیازی به بی هوشی ندارد ، این روش برش جراحی ندارد و می تواند تا میزان زیادی از مشکلات بینی را بدون نیاز به جراحی از بین ببرد ، البته به یاد داشته باشید که نتیجه ی این عمل مانند جراحی بینی نخواهد بود ، و بدون شک رفع انحرافات داخلی بینی به کمک این روش ممکن نخواهد بود ، اما به صورت نسبی می توان از افتادگی بینی جلوگیری نمود و یا قوز های مختصر را بر طرف کرد .

ماندگاری زیبایی بینی بدون جراحی

در این روش شما بینی زیبایی خواهید داشت ، طی این اقدام ممکن است قوز و یا انحراف ظاهری بینی از بین برود، ماندگاری این روش به نحوه ی عمل و نوع آن بستگی دارد . اما معمولا نیازی به ترمیم مجدد نخواهد داشت .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک پوست و مو رزیتا

About the Author

ارسال پاسخ

دوازده − دو =